About US

درباره ما

درباره صنعت گرانول قم

 

شرکت صنعت گرانول قم با بیش از نیم قرن سابقه بصورت سهامی خاص تاسیس شده است و با فعالیت های مستمر اکنون جزء شرکت های برتر در صنعت پلاستیک و پلیمر محسوب میشود. همچنین یکی از اعضای توانمند و فعال انجمن کامپاند و مستربچ ایران نیز میباشد . مدیران این شرکت همواره سعی داشته اند که با خلاقیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی صنعت آمیزه سازی و پلیمر کوشا باشند. این شرکت با دارا بودن چندین خط تولید حرفه ایی ، بیش از ۲۰۰۰۰ تن محصول در سال تولید دارد. همینطور در صنعت تولید رنگ و Colormatching تا این لحظه با ۳۵۰۰ شید رنگی براساس مراجع معتبر Panton,Rall با پیشرفته ترین متد روز توانسته است نامی معتبر در این حوزه داشته باشد . 

شرکت صنعت گرانول محصولات خود را به صورت ویژه و متناسب با نیاز های مشتریان تولید میکند و تا به حال توانسته با بسیاری از شرکت های نامدار در این راستا نیز همکاری داشته باشد.

چشم انداز

شرکت صنعت گرانول قم قصد دارد در افق ۱۴۰۰ شرکتی باشد کارامد در عرصه ی تولید و تامین نیازهای روز دنیای پلیمر و مستربچ و محصولات مرتبط در سراسر ایران و منطقه ، منطبق بر استانداردهای ملی و بین المللی با توجه به حفظ محیط زیست و همگام با آخرین دستاوردهای فنی در ساخت و تولید محصولات .ما برآنیم تا با اتکاء به نیروی توانمند داخلی و با استفاده از تکنولوژی روز بتوانیم جزء کارآفرینان برتر در این حوزه باشیم .

اهداف

از اهداف همیشگی این مجموعه اصل مشتری مداری و رضایت مشتریان عزیز از طریق بهبود مستمر با توجه به کار تیمی ، صداقت ، کیفیت ، خلاقیت و نوآوری کارکنان شرکت می باشد . این مجموعه همواره در تلاش بوده است با قیمت تمام شده و بصرفه ، بهترین کیفیت محصولات را برای مصرف کنندگان عزیز رقم بزند . همچنین گامی بلند در صنعت و خودکفایی ملی بردارد.

ارزش ها

از ارزش های کلیدی این شرکت صرفه جویی در انرژی و راندمان بالای تولید مبتنی بر حفظ کیفیت محصولات می باشد. به کارگیری مدیران توانمند اجرایی و نیروی خلاق و جوان در راستای بهبود فرایند تولید ، جدی گرفتن درخواست های مشتریان عزیز و تطابق محصولات تولیدی متناسب با نیاز روز آنها ، حفظ ثبات قیمتی در عین حفظ کیفیت محصولات ، بررسی نتایج هفتگی برنامه تولید و فروش شرکت توسط اعضای مدیریتی نیز از دیگر ارزش های کارآمد می باشد.

خدمات

معرفی مدیران